język polski język angielski

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy, w celu złożenia zamówienia mogą Państwo skorzystać z wygodnego menu po prawej stronie. Cennik wyrobów prześlemy na podany adres mail w tym celu prosimy o kontakt. 
Po wybraniu interesującego Państwa produktu mają Państwo  do wyboru następujące możliwości złożenia zamówienia drogą internetową:
1. LOGOWANE/REJESTRACJA (ZAKŁADANIE KONTA KLIENTA)

Rejestracja jest 3 etapowa obejmuje wypełnienie formularza danych, weryfikacji danych oraz potwierdzeniu rejestracji poprzez kliknięcie na link jaki otrzymają Państwo w wiadomości wysłanej na podany w formularzu adres e-mail. Dzięki zarejestrowaniu się na naszej stronie Państwa dane zostaną zapamiętane w systemie, pozwoli to na swobodne korzystanie z możliwości składania zamówień drogą internetową, bez konieczności ponownego wypełniania formularza danych.
2. ZAMÓW  MAILOWO
Państwa zamówienie z koszyka zostanie umieszczone w wiadomości e-mail. Należy pamiętać, aby w e-mailu umieścić wszystkie dane firmy (NAZWĘ, ADRES, NIP, IMIĘ i NAZWISKO OSOBY SKŁADAJĄCEJ ZAMÓWIENIE ORAZ TELEFON KONTAKTOWY) inaczej nie będziemy mogli zrealizować Państwa zamówienia. Prosimy również sprawdzić czy posiadają Państwo skonfigurowany program pocztowy Microsoft Outlook.
3. ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE JEDNORAZOWE
Opcja ta pozwala na przesłanie do nas zamóweinia po wypełnieniu formularza danych.


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny (42)-684-12-67.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Logowanie/Rejestracja
Login:  Hasło: 
Przypomnij hasło| Rejestracja
zamowienie mailowe
zamowienie jednorazowe
ewitryna.pl