język polski język angielski
aktualnosci

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za możliwość spotkania się z Państwem podczas zorganizowanej  w dniu 18 listopada 2014 r. konferencji  pod tytułem "Identyfikacja i Ocena Żywności o Gwarantowanej Wysokiej Jakości" w Poznaniu.

Jasteśmy do Państwa dyspozycji.

"Włośnica i inne zoonozy pasożytnicze związane z żywnością pochodzenia zwierzęcego"

Szanowni Państwo,
Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w  dniach 9-10 października 2014 r. w Konferencji  poświęconej jakże ważnej tematyce i gościć w tak zaszczytnym gronie.  

 Życzymy dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

Dziękujemy za spotkanie

W dniach 7-8 listopada 2013 r. spotkaliśmy się z Państwem podczas konferencji "Aktualna Sytuacja Włośnicy w Europie Środkowej".

Gratulujemy niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania. 

AKCJA_DOTACJA.jpg

AKCJA DOTACJA


W 2012 roku firma BTL Sp. z o.o. uczestniczyła w programach współfinansowanych przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa. Wsparcie, jakie uzyskaliśmy pozwoliło na zrealizowanie wielu naszych pomysłów i zastosowanie innowacyjnych technologii oraz wprowadzenie konkurencyjnych produktów na rynek.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej firmy w programie telewizyjnym "AKCJA DOTACJA" zamieszczonym na stronie internetowej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy:
http://www.cop.lodzkie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1117


logoEFG_303x160.jpg

V EUROPEJSKIE FORUM GOSPODARCZE ŁÓDZKIE 2012


Serdecznie zapraszamy do spotkania z naszą Firmą podczas V Europejskiego Forum Gospodarczego, organizowanego pod hasłem „W drodze do innowacyjnej gospodarki regionów – rozwój, konkurencja, współpraca”, które odbędzie się w dniach 7 – 8 listopada w andel’s Hotel w Łodzi przy ul. Ogrodowej 17.
Podczas tegorocznej edycji odbędą się liczne sesje plenarne, debaty i panele dyskusyjne dotyczące różnych branż przemysłu. Tradycyjnie drugiego dnia Forum będzie można uczestniczyć w salonach branżowych. Tematem przewodnim salonu branżowego Bio i Nanotechnologie będzie „Technologia BIO w medycynie i farmacji” (sala: Cotton 1, godz. 1000 – 1430).
Mamy nadzieję, że udział w tegorocznych spotkaniach i dyskusjach będzie ciekawym, owocnym i inspirującym doświadczeniem dla nas wszystkich.

Więcej informacji na stronie: http://www.forum.lodzkie.pl/pl/EFG_2012/


DSC_1766.jpg

BIONANOPARK


Miło nam poinformować Państwa, że 15 października 2012 roku odbyło się otwarcie BioNanoParku  w Łodzi, jednego z najnowocześniejszych ośrodków wdrożeniowych dla biznesu w zakresie bio- i nanotechnologii – branż wskazanych jako kluczowe dla rozwoju polskiej gospodarki w Narodowej Strategii Spójności.
W tej uroczystej inauguracji działalności tego niezwykłego obiektu udział wzięli współwłaściciele firmy BTL Sp. z o.o. u boku najważniejszych osób w państwie w tym Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego, Ministra Zdrowia oraz posłów i senatorów Ziemi Łódzkiej.
BioNanoPark to przedsięwzięcie nieprzeciętne i świetnie wpisujące się w wizerunek Łodzi jako miasta przemysłów kreatywnych. Mamy nadzieję, że miejsce to, gdzie łączy się nauka z biznesem, będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi firmy BTL Sp. z o.o.


diamenty.jpg

Diamenty Forbesa 2012


Z przyjemnością informujemy Państwa, iż 18 kwietnia firma BTL sp z o.o. została wyróżniona Diamentem Forbesa 2012.


Eurolab 2012


W dniach 28 - 30 marca 2012 roku kolejny raz spotkaliśmy się z Państwem podczas XIV Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB 2012 w Warszawie. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.


Dziękujemy za spotkanie


Dziękujemy za możliwość spotkania się z Państwem podczas zorganizowanej  w dniach 9-10 grudnia 2011 r. konferencji pod tytułem "Pracownie badania mięsa na obecność włośni ZHW Gdańsk - rok po akredytacji". Gratulujemy niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania.


4th Polish-Ukrainian Weigl Conference on Microbiology


Szanowni Państwo,

W imieniu całego zespołu firmy BTL sp. z o. o. pragniemy serdecznie Państwu podziękować za wspólne spotkanie podczas międzynarodowej konferencji poświęconej pamięci  profesora Rudolfa Weigl, która odbyła się 18-21.05.2011 w okolicach Wrocławia. Gratulujemy niezwykle sprawnej organizacji konferencji oraz wysokiego poziomu spotkania. Szanowni Państwo,

W dniach 11 i 12 maj 2011 roku kolejny raz spotkaliśmy się z Państwem podczas 10 edycji Środkowoeuropejskiego Forum Biotechnologii i Innowacyjnej Gospodarki w Łodzi. Serdecznie dziękujemy za spotkanie podczas kolejnej edycji targów Bioforum 2011.


 

Eurolab 2011 - DZIĘKUJEMY ZA SPOTKANIE


Kolejna edycja targów Eurolab 2011 już za nami, było nam bardzo miło spotkać się z Państwem po raz kolejny. Przeprowadzone rozmowy są podstawą do dalszego doskonalenia naszej firmy.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska. 


KONFERENCJA NAUKOWA Włośnie i włośnica - aktualne problemy DZIĘKUJEMY ZA SPOTKANIE


Szanowni Państwo,
Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w międzynarodowej Konferencji  Naukowej poświęconej jakże ważnej tematyce i gościć w tak zaszczytnym gronie.  Pragniemy także pogratulować niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania. Życzymy dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności.


więcej...
Wreczenie_statuleti_Przedsiebiorstwo_Fair_Play_2009.jpg

Firma BTL Sp. z o. o. PRZEDSIĘBIORSTWEM FAIR PLAY 2009 ROKU


Jesteśmy wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody "Przedsiębiorstwo Fair Play". W 2009 roku firma BTL Sp. z o. o. została wyróżniona Złotą statułetką Przedsiebiorstwo Fair Play.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji


 

więcej...
ewitryna.pl